Моє портфоліо
Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2021 - 2022 навчального року
1. Біологія - Бутельга Наталія, 8 клас, ІІІ місце
2.Біологія - Цанько Вероніка, 9 клас, ІІ місце
Підсумки гри "Геліантус-2020"
1 | Григаш Марія | 5 | Диплом ІІ ступеня | |||
2 | Воронич Марія | 5 | Диплом ІІ ступеня | |||
3 | Кочиш Мирослав | 5 | Диплом ІІ ступеня | |||
4 | Русин Олександра | 5 | Диплом ІІ ступеня | |||
5 | Стемпурська Вікторія | 5 | Диплом ІІ ступеня | |||
6 | Стець Павло | 5 | Диплом ІІ ступеня | |||
7 | Полончик Дмитро | 5 | Диплом ІІ ступеня | |||
8 | Туряниця Аліна | 5 | Диплом ІІ ступеня | |||
9 | Гарник Сундара | 6 | Диплом ІІ ступеня | |||
10 | Артамохін Сергій | 6 | Диплом ІІ ступеня | |||
11 | Кікало Станіслав | 6 | Диплом ІІ ступеня | |||
12 | Попович Максим | 6 | Диплом абс. переможця | |||
13 | Попович Марія | 6 | Диплом І ступеня | |||
14 | Попович Михайло | 6 | Диплом ІІ ступеня | |||
15 | Сидоран Тіна | 6 | Диплом ІІ ступеня | |||
16 | Шекмар Наталія | 6 | Диплом ІІ ступеня | |||
17 | Фізер Ангеліна | 6 | Диплом ІІІ ступеня | |||
18 | Гісем Дмитро | 6 | Диплом ІІІ ступеня | |||
19 | Зубрович Микола | 6 | Диплом ІІІ ступеня | |||
20 | Русин Олександр | 7 | Диплом ІІ ступеня | |||
21 | Удовицька Марія | 7 | Диплом ІІ ступеня | |||
22 | Гаврилець Артем | 7 | Диплом ІІ ступеня | |||
23 | Бутельга Наталія | 7 | Диплом ІІІ ступеня | |||
24 | Фічора Богдана | 7 | Грамота з хімії | |||
25 | Глеба Олександр | 7 |
Підсумки районного етапу акції «Годівничка»
конкурс на кращу годівничку - I місце - Попович Максим,
конкурс на кращий сценарій свята зимуючих птахів - I місце - Попович Л.О.
ІІІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин».
III місце - Попович Максим, учень Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 Свалявської районної ради Закарпатської області, керівник Попович Л.О.
Підсумки гри "Геліантус - 2019"
1 Фізер Ангеліна - Диплом ІІ ступеня
2 Попович Максим - Диплом ІІ ступеня
3 Попович Марія - Диплом ІІ ступеня
4 Німий Іван - Диплом ІІ ступеня
5 Лявинець Дмитро - Диплом ІІ ступеня
6 Кікало Станіслав - Диплом ІІ ступеня
7 Зубрович Микола - Диплом ІІ ступеня
8 Гісем Дмитро - Диплом ІІ ступеня
9 Гарник Сундара - Диплом ІІ ступеня
10 Фічора Богдана -- Диплом ІІ ступеня
11 Бутельга Наталія - Диплом ІІІ ступеня
12 Бендас Дмитро - ІІІ ступеня
13 Удовицька Марія - Диплом ІІІ ступеня
14 Русин Олександр - Диплом ІІІ ступеня
15 Гурин Орест - Диплом ІІ ступеня
16 Михальчук Каріна - Диплом ІІІ ступеня
17 Островка Каріна - Диплом І ступеня
18 Носуля Денис - Диплом ІІ ступеня
19 Русин Анюта - Диплом ІІ ступеня
20 Фізер Юлія - Диплом ІІІ ступеня
Результати І (районного) етапу конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН - 2019
ІI місце - Островка Каріна (секція "Екології та аграрних наук"); 8 клас.
Результати ІІ етапу ( півфіналу) конкурсу "Живи, працюй, розвивай привабливість рідного краю"
ІІІ мусце - Береш Ніка, 9 клас
Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2019 - 2020 навчального року
1. Біологія - Островка Каріна, 8 клас, ІІ місце
Результати І (районного) етапу конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
І місце - Пуліска Лілія (секція "Екології та аграрних наук"); 9 клас.
Номінація «Новорічна картина,колаж»
ІІ місце
Свалявська ЗОШ І-ІІ ступенів № 4
Пуліска Л. (кер. Попович Л.О.)
Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2018 - 2019 навчального року
1. Хімія - Береш Ніка, 8 клас, ІІІ місце
2. Трудове навчання - Пуліска Лілія, 9 клас, ІІІ місце
3. Трудове навчання - Береш Ніка, 8 клас, ІІІ місце
Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017 - 2018 навчального року
1. Біологія - Динис Вікторія, 9 клас
2. Хімія - Береш Ніка, 7 клас, І місце
3. Трудове навчання - Пуліска Лілія, 8 клас, ІІ місце
4. Трудове навчання - Динис Вікторія, 9 клас, І місце
Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016 - 2017 навчального року
1. Трудове навчання - Береш Даяна, 9 клас, ІІІ місце
Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016 - 2017 навчального року
1. Хімія - Островка Іван, 9 клас, ІІІ місце
2. Хімія - Динис Вікторія, 8 клас, ІІІ місце
3. Трудове навчання - Береш Даяна, 9 клас, І місце
4. Трудове навчання - Лепеш Катерина, 8 клас, ІІ місце